Životní styl

Je jasné, že každá rodina má svůj životní styl a taky princip chodu rodiny. Je opravdu mnoho rodin, které se mezi sebou velmi liší, ale jsou taky rodiny, které to mají zase úplně to proč ne jako jedna a ta druhá. A já mám takový životní styl, kterému říkám kvalitní sportovní lifestyle. Můj lifestyle je takový, že mám ráda na zdravou výživu a také zdravý pohyb. Myslím si, že naše tělo opravdu samozřejmě nějaký pohyb potřebuje. Nebo vy si dokážete představit, že by váš lifestyle byl takový, že sedíte jenom v práci u počítače? A potom si jdete sednout domů? A také se tam cpete nezdravým jídlem? Nevím, jak vy, ale takový životní styl by mě vůbec nebavil. Já mám ráda, když se z práce pěkně rozhýbu. Já mám totiž bohužel velmi sedavé zaměstnání.

Moc ráda nakupuji.

Pracuji v bance, takže je úplně logické, že se tam opravdu nenaběhám a nepředřu. Možná se tam přepracuji, ale pouze psychicky. Někdy mě to opravdu nudí, protože jsou tam někdy lidé, kteří mě unavují. Takže jsem potom velmi ráda, když mohu jít domů pěšky. Mám to domů asi kilometr a půl, ale tohle taky beru za svůj životní lifestyle.

Životní styly se různí.

Nemám ráda jízdy autobusem. Takže jsem ráda, že se alespoň cestou z práce pořádně rozhýbu a užiji si zdravý pohyb. Protože cestou do práce jezdím autobusem, abych všechno stíhala. A zpátky jsem ráda, když jdu pěšky. A moje tělo mi za to i možná děkuje. Nicméně si ale taky užívám kvalitní masáže, které máme placené v práci. Tohle je taky můj velmi oblíbený způsob života a lifestyle. A jaký máte lifestyle vy? Chodíte třeba například rádi do společnosti anebo jste takoví samotáři? I takové lidi jsou. Já bych tedy samotářka být nemohla, protože mám velmi ráda společnost, a to taky právě můj lifestyle vypadá. Žiji každým dnem. A myslím, že každý člověk by si měl udělat svůj lifestyle, který mu co nejvíce vyhovuje. A jistě ho máte. Jen si to možná ani neuvědomujete.