Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Druhy lásek

Co je pro vás v životě důležité? Myslím si, že toho opravdu mnoho, co člověk k životu potřebuje. A vím, že člověk potřebuje k životu hlavně štěstí a zdraví. Ale ovšem ani tohle není všechno. Myslím si, že správný člověk potřebuje taky rodinu a aby byla rodina v pořádku a bylo všechno v pohodě. A co taky třeba i láska. Myslím si, že v dnešní době láska je velmi důležitá.

Láska je pěkný cit.

A není to jenom o tom, že se jedná o lásku mezi milenci. Láska může být různá. Lásky je opravdu hodně a není jí nikdy dost. Tak například si můžu vzít například z toho, jak je velká a silná mateřská láska. Mateřská láska je podle mého názoru opravdu ten největší a nejhlubší cit, který člověk může cítit. Alespoň podle mého názoru. Myslím si, že mateřská láska je to nejkrásnější, co žena může zažít. Já o tom vím své a mohla bych o tom napsat knihu. Jsem opravdu ráda, že jsem máma a nevím, co bych nyní dělala, kdybych byla sama. Mám syna. Synovi je pět let a bydlíme spolu sami v bytě. U nás v bytě můžu říct, že je lásky opravdu hodně.

Lásku potřebujeme.

Vůbec nic nám nechybí. Žijeme si tady poklidně jen pouze my dva a je nám opravdu pěkně. A nestěžujeme si, že máme lásky dostatek. Musím říct, že rodičovská láska je opravdu to nejkrásnější, co jsem zatím dostala. Opravdu to nejde popsat jinak slovy. Dětská láska je taky to krásné, co nám dítě může dát. A myslím si, že život bez lásky by byl opravdu smutný a nešťastný, takže podle mého názoru je láska pro život člověka velmi důležitá. A určitě ho podporuje v životu. A co si o lásce myslíte vy? Jaký typ lásky je pro vás nejkrásnější a zároveň taky nejvíce důležitý? Vím, že se možná těžko rozhodujete, ale je jasné, že každý cítí lásku jinak, a to je zcela v pořádku. Protože každý člověk je originál, a to platí i o lásce nebo zamilovaném člověku. Lásku si zaslouží opravdu každý člověk, a to bez rozdílu.