Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Jak skladovat věci v garáži?

Pokud chcete umístit zahradní náčiní a nejrůznější nářadí pro opravu auta, jízdní kola, lyže i sekačku, do jedné místnosti, v mnoha případech se zde už ani neotočíte. Řešením mohou být sekční garážová vrata, které nezabírají prostor v místnosti a dají se naplno otevřít. Další možností mohou být důmyslně zavěšené police na stranách místnosti, do kterých se vejde spousta drobnějších věcí.

Skladování nářadí

Pokud máme možnost vlastní garáž si postavit, většinou už s touto situací počítáme a disponujeme stavbu tak, aby se zde vešlo jedno, případně dvě auta a přitom tu byl ještě dostatek prostoru na bicykly, sekačku i zahradní gril. Jenže ne každý má možnost si na pozemku takový objekt postavit nebo už přišel k hotovému a má pouze omezený prostor, do kterého je zapotřebí všechno vtěsnat. Právě úložné boxy, stojany nebo závěsné police tak mohou být skvělým řešením, které dokáže tento problém snadno vyřešit. Poohlédněte se po závěsných systémech, které hravě upevníte na stěnu, a mají velmi vysokou nosnost.
Úložné prostory

Zavěste jízdní kola na zeď

V mnoha případech není v garáži tolik místa, aby se vedle sebe vtěsnalo hned několik bicyklů vedle sebe. Pokud není zbytí a bicykly nelze umístit jinam, můžete pořídit držáky na stěnu, na které se dají bicykly pohodlně umístit.

Takové závěsné držáky jsou přitom velmi praktické a přitom cenově přijatelným řešením, jak se vypořádat s nedostatkem prostoru. I když počítejte s tím, že před a po každé jízdě budete muset absolvovat malý vzpěračský trénink. Celý systém držáku je velmi jednoduchý. Skládá se ze dvou řetězů, které jsou ukončené hákem a připevněné na zeď. Bicykl pak na zeď pověsíte za rám a řídítka. Držáky můžete umístit i na strop a pomocí dvou háků i zde uchytit jízdní kolo. Držáky na kolo pořídíte v řádkách stovek korun, tudíž se jedná opravdu o velmi cenově přijatelnou variantu.