Je možné vydělat si tím, co Vás baví?

Možná jste si uvědomili, že Vaše zaměstnání Vám nepřináší pocit uspokojení, že Vás práce, kterou vykonáváte nebaví – že byste chtěli něco změnit. Rádi byste byli nezávislí a zbavili se nudné práce, která Vás dohání k zoufalství. Ale co když to nedokážete, když vlastně ani pořádně nevíte, kde byste měli začít? Myslíte si, že byste si měli vybudovat vlastní firmu, ale na to si netroufáte. Tak co s tím?

ZKUSTE SI VYDĚLÁVAT TÍM, CO UMÍTE NEJLÉPE
Každý nemá na to, aby se vrhl do podnikání. Ale můžete začít u svých zájmů, u toho, co Vás doopravdy baví a v čem jste dobří. Nemusíte hned opouštět svoje zaměstnání, zkuste to ve svém volném čase. Rádi fotografujete? Nebo Vás baví péct dorty a cukroví? Založte si svoje webové stránky a nabízejte své služby nejprve jen za symbolickou částku dobrým známým a postupně si vytvořte síť stálých zákazníků.
čokoládové košíčky
PROMĚŃTE SVŮJ KONÍČEK VE SVOJI PRÁCI
To, co Vás baví, už vlastně děláte. Jen to nepovažujete za svoji práci. Zkuste se proto v tom, co Vás baví, stále více zdokonalovat. Vždy je však třeba si uvědomit, co Vás skutečně zajímá v takové míře, že je to pro Vás hrou a přitahuje Vás to natolik, že ztratíte pojem o čase, když se tomu věnujete a zároveň to může přinést prospěch i ostatním.

PASIVNÍ PŘÍJEM
Tento zdroj peněz je pro mnoho lidí velmi přitažlivý. Působí dojmem, že vlastně nic neděláte a jdou Vám peníze, i když to není tak docela pravda. Zde propagujete a prodáváte produkty jiných, za což získáváte provizi.
výběr webovek
Partnerský marketing bude bavit toho, kdo rád píše texty a baví ho věnovat se svým dobře navštěvovaným stránkám nebo blogu. Pasivním příjmem může být také to, že vytvoříte jednorázově nějaký produkt (např. e-knihu, školící video apod.), který potom za peníze nabízíte zájemcům. Rozhodně se ale nenechte nalákat na různé klikačky a pochybné pyramidové hry.