Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Naplánujte si dovolenou podle svého a vypomáhejte si příspěvky z YouTube


Také nemáte rádi, když vám dovolenou organizuje nějaká cizí osoby, byť se jedná o renomovanou cestovní kancelář? Výhodou cestovek je sice pohodlí a jistá bezstarostnost, ale musíte se plně přizpůsobit programu, který nevychází z vašeho nitra, z vaší hlavy. Tím pádem nebudete tak zcela nezávislí a svobodní ve svém počínání, a kdy jindy, než na dovolené si konečně užít bezstarostnost a svobodu? V zaměstnání jí mnoho nemáte, tam přece jen pracujete pro firmu či v jistém slova smyslu pro společnost, ale dovolená by měla být od toho, abychom si konečně užívali den dle vlastního uvážení.

pohled z Klínovce v Krušných horách

Naplánovat dovolenou tak, aby byla poutavá, atraktivní, zajímavá a úžasná v každém ohledu, není jednoduché. Toto bývá pouze tehdy, cestujete-li do míst, která dobře znáte, ale co když si chcete užít volné dny tentokrát někde jinde? Pro plánování dovolené na vlastní pěst je rozhodující několik momentů. Za prvé byste měli být doma v poklidu, uvařit si kávu nebo čaj, případně setrvat u pomerančového džusu, a rozložit před sebe mapové podklady, které vás přenesou do míst, kam se chcete vydat. Jako příklad bychom mohli zvolit třeba Krušné hory.

Tam by vás mohla zaujmout trasa z Karlových Varů do Jáchymova, na Boží dar a na Klínovec a dále do Loučné, na Kovářskou, do Vejprt a zpět do Horní Blatné, Abertam a Jáchymova. Jestliže při svém plánování využijete kanál YouTube, naleznete tam řadu zajímavých videí, která vám lépe přiblíží tamní krajinu. Některá videa jsou pořízená z dronů, a o to lépe se vám vaše trasa bude organizovat.

kanál YouTube

Videa si raději stahujte

Každé nalezené video, jehož obsah vás něčím zaujme, si raději ihned stáhněte YouTube mp4 converter downloadem Stahuj videa a uložte k sobě na počítač nebo na nějaké externí úložiště. Kdyby se totiž majitel videopříspěvku rozhodl jej smazat, nic a nikdo mu v tom nezabrání. Taková je politika sociálních sítí – vy máte sice právo příspěvky prohlížet, stahovat videa a psát vlastní komentáře, ale nejste-li vlastníkem příspěvku, nemáte vůči němu žádná oprávnění.