Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Proč vítězí mezi pouzdry na mobil Xiaomi Redmi 6 obal ve tvaru knihy

Jaké vybrat pouzdro na mobil? Možností je více, ovšem nejčastěji se lidé ohlíží po Xiaomi Redmi 6 obalu ve tvaru knihy. Má to své důvody – praktické i estetické. Uvnitř pouzdra můžete mít uloženy bankovky, papírové lístky pro krátké poznámky a tužku – to kdyby telefon vypověděl službu v nevhodné chvíli, anebo jen tak, kdy je rychlejší si zapsat třeba telefonní číslo nebo nějaký údaj, než jej pracně vyťukat do klávesnice displeje.

dívka s telefonem

Proč si vybrat knížkové (flipové) pouzdro

Kniha – jedním z méně známých důvodů, proč zrovna zvolit flip, je tvar připomínající knihu. Kniha má v lidském podvědomí zvláštní význam, je jakousi podporou vnitřního pocitu štěstí, z knihy nám četli rodiče jako malým dětem pohádky před spaním, každý z nás má jistě svůj oblíbený titul, do něhož se i po mnoha letech znovu začte, a papírová kniha má rozhodně silnější psychickou působnost, než ta elektronická. Mít v ruce cosi pevného a hmatatelného zkrátka přináší větší uspokojení.

žena s mobilem

Atraktivní vzhled – nemá smysl si nalhávat, že se v tomto směru stěží jiné typy krytů a obalů vyrovnají tomuto řešení. Vnější desky přímo vybízí k realizaci různých výtvarných návrhů a těch se to na webových stránkách e-shopů přímo hemží. Atraktivní jsou nejen vzorovaná, ale i jednobarevná pouzdra. Můžete je měnit podle nálady nebo k mnoha různým příležitostem. Hodí se do školy, do zaměstnání, některé mohou být i skvělým doplňkem k různým společenským příležitostem (plesy, svatby, promoce a rodinné oslavy). Vzhledově atraktivní je ovšem i samotný tvar, kdy je přístroj chráněn ze všech stran a zároveň nevypadá jen jako „obyčejná plastová deska“.

Stojánek – každé flipové pouzdro lze využít i jako praktický stojánek, kdy přístroj naklopíte o 90 stupňů a máte jeho čelní plochu plně k dispozici na pevné podložce. Takto lze sledovat filmy, používat navigaci, pohodlně surfovat na Internetu, využívat e-mailovou schránku a celou řadu dalších aplikací. Telefon tak neleží „naplacato“ na stole, kde na něj při pohodlném posezení pořádně nevidíte, ale máte jej k dispozici podobně, jako stolní kalendář ve tvaru písmene A.