Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

S autem i motorkou vždy opatrně

Jsou lidé, kteří sednou a jednou. Ničeho se nebojí. Jsou ale i tací, kteří když sednou a mají jet, jsou velice nejistí a je jedno, jestli se jedná o vůz nebo motorku. Ne všichni všechno umí a tak pokud je člověk například začátečník, je potřeba počítat s tím, že může udělat chybu. Lidé právě začátečníkům doporučují, aby si na auto nalepili nálepku, která jasně upozorňuje ostatní řidiče na to, že je daný člověk začátečník a že by si daný člověk měl raději držet odstup a to pro jeho dobro. Je mnoho lidí, kteří právě tuto nálepku na svém voze mají a to i když už začátečníci nejsou, ale mají ji zde pro jistotu.

motorka a auto

Jsou řidiči, kteří na něco takového berou ohled a skutečně dělají například to, že pokud se zastaví auto s nálepkou před nimi na kopci a čeká například, až jej pustí semafor nebo bude mít možnost vyjet z křižovatky, stojí za daným autem dál. Něco takového je ale ideální dělat i v případě, že člověk nálepku na autě nemá, protože každý je radši, pokud si od něj auta drží odstup a nemůže se tak stát, že by došlo k nehodě. I v případě motorky je potřeba dávat velký pozor. Každý den se stává, že auto srazí motorkáře a dopadne to tak, že je motorka na odpis. Na motorce na sebe začátečník upozorní velice těžko a je potřeba na to myslet.

motorka a zrcátko

Na silnicích si musí dávat velký pozor všichni a to nejen ti, kteří jezdí autem nebo na motorce, ale i chodci, protože je již mnoho případů, kdy došlo k sražení chodce a to nejen autem, ale i motorkou. Jezdit autem nebo motorkou je určitě výhodné, protože se člověk bez problémů dostane za pár minut na místo určení, ale je to něco za něco. Člověk se musí dívat hlavně kolem sebe. Jezděte autem i motorkou velice opatrně, aby došlo k tomu, že se budou eliminovat dopravní nehody, které nemusí končit dobře. Každý den je jich na světě stovky a bylo by jen dobře, pokud by tomu tak nebylo.