Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Tažné zařízení pro připojení přívěsu nebo nosiče kol

Tažné zařízení Amsa je velmi oblíbené příslušenství.

Bez tažného zařízení toho moc nepřevezete

V současné době je velký zájem o pronájmy dodávek. S takovým vozem přestěhujete vybavení celého bytu a převezete na libovolnou vzdálenost takřka cokoli. Ovšem podmínkou úspěchu je vrátit vůz nepoškození, a to včetně interiéru. Nehoda s dodávkou se pak může prodražit, a nejlevnější není ani samotné pojištění proti takovým situacím.

mobilní přívěs

Jednodušší volbu máte s pronajatým přívěsem. Jeho poškození je méně pravděpodobné, a to jak při manipulaci s nakládanými břemeny, tak i samotnou jízdou. Zabezpečit vypůjčený vozík je zkrátka snazší a samozřejmě i levnější, nehledě na levnější sazbu samotného pronájmu.

vozík za auto

Přívěsy jsou konstruované tak, aby si poradily s běžnou zátěží, jako jsou stavebniny, nábytek, koberce, zahradní technika, zemina, substráty, sazenice stromků, zabalené předměty v krabicích i velké domácí spotřebiče. Podmínkou ovšem je mít homologované tažné zařízení.

Bezpečné převážení jízdních kol

Cyklistika se již před lety zařadila k nejoblíbenějším a nejmasovějším sportům v naší zemi. Prokazují to i cyklostezky, které svým počtem úspěšně konkurují klasickým turisticky značeným cestám. Potřebujete-li kola dopravit k některé z nich, můžete využít služeb železnice anebo vlastního vozidla.

Bezpečné nakládání i bezpečná jízda – nosič kol na tažné zařízení je umístěn nízko nad povrchem vozovky, a tudíž nemusíte kola zvedat moc vysoko. Zvedáte je také mimo karosérii vozu, takže vám na ni nespadnou, jak se to může stát u střešních nosičů. Nemusíte při tom zároveň vynakládat větší fyzickou námahu.

Jízda s takto naloženými a ukotvenými koly je bezproblémová, bez vlivu bočního větru, s nízko posazeným těžištěm, navíc máte náklad stále v zorném úhlu zpětných zrcátek a máte dokonalý přehled, co se za vašimi zády odehrává.