Tažné zařízení pro připojení přívěsu nebo nosiče kol

Tažné zařízení Amsa je velmi oblíbené příslušenství.

Bez tažného zařízení toho moc nepřevezete

V současné době je velký zájem o pronájmy dodávek. S takovým vozem přestěhujete vybavení celého bytu a převezete na libovolnou vzdálenost takřka cokoli. Ovšem podmínkou úspěchu je vrátit vůz nepoškození, a to včetně interiéru. Nehoda s dodávkou se pak může prodražit, a nejlevnější není ani samotné pojištění proti takovým situacím.

mobilní přívěs

Jednodušší volbu máte s pronajatým přívěsem. Jeho poškození je méně pravděpodobné, a to jak při manipulaci s nakládanými břemeny, tak i samotnou jízdou. Zabezpečit vypůjčený vozík je zkrátka snazší a samozřejmě i levnější, nehledě na levnější sazbu samotného pronájmu.

vozík za auto

Přívěsy jsou konstruované tak, aby si poradily s běžnou zátěží, jako jsou stavebniny, nábytek, koberce, zahradní technika, zemina, substráty, sazenice stromků, zabalené předměty v krabicích i velké domácí spotřebiče. Podmínkou ovšem je mít homologované tažné zařízení.

Bezpečné převážení jízdních kol

Cyklistika se již před lety zařadila k nejoblíbenějším a nejmasovějším sportům v naší zemi. Prokazují to i cyklostezky, které svým počtem úspěšně konkurují klasickým turisticky značeným cestám. Potřebujete-li kola dopravit k některé z nich, můžete využít služeb železnice anebo vlastního vozidla.

Bezpečné nakládání i bezpečná jízda – nosič kol na tažné zařízení je umístěn nízko nad povrchem vozovky, a tudíž nemusíte kola zvedat moc vysoko. Zvedáte je také mimo karosérii vozu, takže vám na ni nespadnou, jak se to může stát u střešních nosičů. Nemusíte při tom zároveň vynakládat větší fyzickou námahu.

Jízda s takto naloženými a ukotvenými koly je bezproblémová, bez vlivu bočního větru, s nízko posazeným těžištěm, navíc máte náklad stále v zorném úhlu zpětných zrcátek a máte dokonalý přehled, co se za vašimi zády odehrává.