Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Zážitkový dárek s hlavolamy

Hledáte jedinečný dárek, který by uspokojil vašeho dobrého kamaráda? Není jednoduchá povaha a zavděčit se není vůbec jednoduché. Rád zkouší nové věci a zajímá se o spoustu novinek. Nikdy nesedí, když se jedná o nějakou výzvu a chytrost je jednou z jeho silných stránek. Dokáže si poradit s různými překážkami a výzvy jsou pro něj vším. Co darovat takovému člověku? Kutil s příměsí nadšence. Chcete, aby si dárek užil a přitom vyzkoušel něco, co ještě nezažil. Darujte mu zážitek ve formě únikové hry. Je to zajímavá zkušenost, jak se dostat do realitního ztvárnění některých strategických počítačových her. Budete s moci vyzkoušet jaké je to, se stát tajným agentem, který se bude snažit zjistit co se stalo s jeho kamarádem nebo se můžete ocitnout v malém městečku, kde záhadně umírají obyvatelé. Budete muset řešit příčinu jejich úmrtí a zastavit to dřív než umře poslední obyvatel.

exit-498428_960_720

Provozovna Enigma game Enigmaescape.cz vám tuto možnost nabízí. Kupte k narozeninám voucher, který darujete svému příteli. Voucher můžete zakoupit společně v dárkové dřevěné bedýnce, která bude prvním hlavolamem pro obdarovaného. Jestli dokáže vyřešit její otevření, bude mít štěstí i v samotné hře. Voucher si můžete zakoupit přímo u nás nebo vám ho můžeme poslat poštou či e-mailem.

board-2437446_960_720

Co na obdarovaného bude čekat? Hra se odehrává v zamčené místnosti, ze které se budete pomocí řešení jednotlivých úkolů snažit uniknout ven. Budete hledat skryté předměty, které vás povedou k dalším úkolům nebo k číselnému kódu. Nejrůznější druhy hádanek a hlavolamů, se kterými si budete muset poradit. Nejrůznější šifry, které vás povedou k dalšímu postupu ve hře. Dokud nedosáhnete samotného cíle a ze hry uniknete.

Jednou takovou zmiňovanou hrou je Dvojitý agent, kde na vás čeká záhada zmizelého kolegy George, který se dostal k nejstřeženějším dokumentům sovětského svazu s krycím jménem “Hvězda”. Vyřešíte hru v časovém limitu?