Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Erotické masáže jsou nesmírně intimní a vzrušující úkon

Když se maminka dotýká svého potomka a cítí se dobře naladěna, je odpočatá a svěží, spokojená a šťastná, pak prožívá spolu s ním chvíle nesmírné intimity. V podstatě je malé miminko i batole na matce velmi závislé, a jestliže pomineme kojení, tedy potravu, pak je tím druhým nejdůležitějším faktorem právě tělesná blízkost – dotýkání se povrchu těla.

Když se položíte na masérský stůl a máte objednané sportovní masáže zad, zátylku i končetin, pak jste doslova v sedmém nebi, tedy pokud ovšem masér provádí svou práci důsledně a na základě bohatých zkušeností. V této chvíli jste jako to batole v maminčině náručí.

ženské bříško

Erotické masáže jsou ještě větším stupněm přiblížení k sobě samotnému, větším stupněm rozkoše a nikoli sedmým nebem, ale třeba tím devátým nebo až pětadvacátým. Hranice nebes nejsou omezena vůbec ničím, snad jen tím, co si sami dovolíte, jak se uvolníte, a také kterou masérku si vyberete a jaký masérský úkon.

krásná bytost

V zásadě nejsou erotické masáže masážemi v pravém slova smyslu, je to intimní prožitek vášně, radosti a sdílení dvou bytostí, které jsou pro tuto chvíli v uzavřeném prostoru jen samy pro sebe. V tu chvíli se přibližují k sobě víc a víc i na duchovní bázi, chcete-li, dvě duše spolu sdílí vzájemný prožitek a je-li masérka opravdu zkušená a provádí-li své pohyby s radostí a velkým zalíbením, pak si můžete dopřát skutečně procházku rajskou zahradou.

Ne nadarmo se říká, že jsou erotické masérské salóny vstupenkou do nebes, a každý úkon má svá tajemství a kouzla, která vás mohou oslovit. A s čím můžete počítat? S body-to-body, kdy se na vás masérka přitiskne svým tělem a umožní co nejbližší kontakt, s klasickou masáží, případně hrátky s penisem či prostatou, jež vás mohou dovést k mnohonásobnému orgasmu. Masáže se mohou zúčastnit i ženy nebo milenecké páry a neměli bychom opomíjet ani tanec na klíně, který byl nesmírně oblíben již v 70. letech minulého století. Obdivovat a laskat můžete i ladné nožky a chodidla, která mimochodem patří k nejsilnějším erotogenním zónám na lidském těle.