Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Moto závody

Můj tatínek měl vlastní autoopravnu. Mě to tam moc bavilo. Tatínek tam pracoval úplně každý den tak deset hodin. Úplně moc ho to bavilo. Tatínek vždycky chtěl mít nějakou opravdu, kde se opravují auta anebo nějaké další motory a nebo motorky. A já v tom vyrůstala. A moc mě to bavilo. Taky jsem chtěla, v budoucnu někdy pracovat s auty. Auto moto byl můj sen. Doma jsme měli opravdu mnoho hraček o autíčkách a taky mnoho knih, které se věnují automobilům. Automobil byl pro mě velmi důležitý. I když mi ani nebylo osmnáct a ani patnáct let, tak jsem se těšila, až budu umět řídit auto. Vždycky jsem chtěla nějakého nízkého sporťáka. Nelíbí se mi velká auta. Auto moto je taky o tom, že můžete jezdit nějaké závody. Tedy pokud chcete.

Mám i autoopravnu.

Vůbec to není žádná podmínka. A já jsem si řekla, že až budu mít řidičský průkaz, tak bych se mohla věnovat nějakým auto moto závodům. Mě by to moc bavilo. A právě když padl ten den D, tak jsem dostala řidičský průkaz. A byla jsem opravdu šťastná a byla jsem jako v sedmém nebi. Mí rodiče, a hlavně tatínek mi gratulovali. Nyní taky už v té autoopravně pracuji já s tatínkem.

Řídit mě moc baví.

Můj otec už je ale docela starý. Takže na všechnu práci už nestačí sám, takže jsem to já, kdo ho zaskakuje. Ale mě práce moc baví. Práce s auty a s dalšími motoristickými věcmi mě moc baví a věřím tomu, že až si najdu nějakého přítele, tak se jistě ke mně přidá. A mě to baví stále. A taky bych chtěla, až budou nějaké závody, abych je mohla zkusit teď Zkoušela jsem párkrát jenom ty dětské. Ale už jsem se dlouho žádného nezúčastnila.  A teď jsem dospělá, ale myslím, že i pro dospělé budou jistě nějaké skvělé auto moto závody. A vás by nějaké závody s auty bavili? Myslím, že je to vážně opravdu pěkná a velká podívaná úplně pro všechny. Bude se to líbit jak mužům a ženám, tak i dětem. Syn to má rád.