Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Motocyklové značky

Motocyklové značky

 Japonská společnost Yamaha byla založena již v roce 1887. Tehdy však začínala s výrobou a opravou pian a varhan. Teprve v roce 1954 zde byl vyroben první motocykl. V roce 1955 vznikla Yamaha Motor, která se dodnes zabývá výrobou motocyklů. Původní Yamaha se stále zabývá výrobou hudebních nástrojů.

 Největším výrobcem motocyklů na světě je Honda. Tato společnost byla založena v roce 1948 a své sídlo má v Japonsku. Zde se vyrábí nejen motocykly, ale také osobní a nákladní automobily. 

Značka Honda

 Další japonskou společností vyrábějící motocykly je Suzuki. Tuto společnost založil v roce 1909 Michio Suzuki. Firma se dále zabývá také výrobou jízdních kol, automobilů či čtyřkolek. 

 Rakouská firma KTM zabývající se výrobou motocyklů, jízdních kol nebo také čtyřkolek, byla založena roku 1934. V roce 2012 koupila tato společnost motocyklovou značku Husqvarna. 

 Italská firma Aprilia se od roku 1945, kdy byla založena, zabývala pouze výrobou jízdních kol. Motocykly, tato firma, začala vyrábět teprve v roce 1968, kdy ji převzal nový majitel Ivano Beggio.

 Známým německým výrobcem motocyklů a automobilů je BMW, založená v roce 1916 Franzem Josefem Poppem. Své hlavní sídlo má v německém Mnichově. 

Harley Davidson

 Další z japonských firem zabývajících se výrobou motocyklů je Kawasaki. Shozo Kawasaki nejprve založil loděnice, a to v roce 1878. Teprve později se firma začala zabývat také výrobou motocyklů. Nyní vyrábí, mimo jiné, vlaky, letadla nebo rakety. Firmě Kawasaki velice záleží na životním prostředí, proto si při výrobě dává záležet na tom, aby nebylo znečištěno ovzduší a neutrpěla tím příroda ani lidé. 

 William Harley a Arthur Davidson založili, v roce 1903, firmu Harley Davidson. Tyto těžké stroje jsou dodnes velmi oblíbené po celém světě. Svou pobočku má Harley Davidson také v České republice a to již od roku 1924.