Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Nebankovní hypotéka – peníze pro všechny

Kdo by nechtěl vlastní dům, byt, nové auto či nové zařízení, elektroniku, dovolenou a další splnění potřeb? I na splnění snů jsou však potřebné peníze a často se nejedná pouze o nízké částky. Šetřit na dům či nové auto tak můžete i celý život, který vám zatím uniká mezi prsty.

Aby tomu tak nebylo, tak si můžete vše pořídit pomocí výhodných úvěrů od bankovních či nebankovních společností. Nejčastějším řešením jsou hypotéky, díky kterým získáte vyšší obnos peněz, které využijete buď pouze na bydlení, nebo na cokoliv.
vysypané mince.jpg

Hypotéky jsou tedy klasické – účelové, využití pouze na nákup bytu, domu, stavbu či rekonstrukci nebo americké – bezúčelné, využití na cokoliv.

A kromě toho jsou bankovní a také nebankovní hypotéky.

Spousta zájemců má z nebankovních společností obavy, ale mnohdy jsou zcela zbytečné. Kromě toho, že vás čeká snadnější a rychlejší vyřízení bez zbytečného čekání i několik týdnů, tak vás čeká i výhodný úrok jako nabízejí i banky.

Splátky si rovněž můžete rozložit až na 30 let a tím nezatížit svůj rodinný rozpočet. Předčasné splacení a bez sankcí je samozřejmostí.

Další výhodou je, že často si na peníze přijdou i klienti, kteří neuspěli v bance. Nebankovní společnosti totiž nejsou přísné na registry dlužníků a mnohdy není potřebné ani dokládat příjmy.
bankovky a mince dolarů.png

Podmínkou, kterou musí splnit všichni klienti a to jak v bance, tak i u nebankovky, je ručení nemovitostí, která se zastaví ve prospěch dané finanční společnosti. Nemusí však vždy jít o nemovitost vlastní, ale i třetí osoby.

Získané peníze z bezúčelné formy úvěru můžete následně využít i na vyplacení dluhů, konsolidaci půjček či vyplacení exekucí. Dostanou tak šanci na důstojný život i klienti, kterým banky již půjčit nechtějí. Často je totiž problém v registrech dlužníků, které banky přísně kontrolují.

Peníze, které může získat každý klient a bez zbytečných průtahů.