Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Nové šaty kurýrem až k vám domů

Šaty v pastelových tónech jsou to pravé pro letošní sezónu jaro–léto. Oblečte své tělo do sladké pastelové meruňkové, protože jen meruňkové šaty jsou to pravé pro to, abyste se dobře a svěže cítila po celý den. A je jedno, zda to budou šaty pouzdrového stylu nebo nařasené v pase. Volte takový střih, ve kterém se budete cítit dobře, prostě jako rybka ve vodě.

Tyto šatičky najdete v mnoha zajímavých řešeních a jedním z nich může být i styl tak zvaný BOHO, který ovládají nezávislé a konvencemi nezatížené dámy. Jedná se o dlouhé elegantní šaty tak zvaně „do áčka“, které jsou nařasené v pase s jemným páskem a smyslným rozparkem po boku odhalujícím dámské lýtko. Šatičky jsou navrženy a vyrobeny z vysoce kvalitního materiálu, kde větší podíl má viskóza a zbytek deset procent tvoří pružný elastan, aby látka pěkně „seděla“.

růžové šaty

Zde si ovšem můžete vybírat nejen z pastelové růžové, ale i z ostatních nádherných pestrých barev. Máme v nabídce světlemodré, zajímavé mentolové, dráždivé červené, sluníčkově neonově žluté, elegantní černé, univerzální šedivé, zajímavé pudrově růžové anebo zelené.

Neváhejte a objednávejte již nyní za cenu levného poštovného – zaplatíte pouhých devadesát devět korun. Můžete platit v hotovosti nebo na dobírku, platební kartou či úhradou předem na bankovní účet, takže výběr plateb máte vskutku široký. Od objednávky až po obdržení balíčku proudí jen celých čtyřicet osm hodin, to znamená, že naskládáte do vašeho e-košíku nákup, který si v klidu domova vyberete a jakmile kliknete na objednat a zaplatíte celou objednávku, pak můžete očekávat balíček plný překvapení co nejdříve. U

platba kartou

nás ho zpracujeme za jeden maximálně dva dny a poté ho již předáváme kurýrní službě, která vám nové ošacení doručí až na adresu domů.

Po vybalení si šaty raději ihned ozkoušejte, abyste si byly jisté, zda jste trefily tu správnou velikost.