Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

K udržení partnerského vztahu je zapotřebí spolupráce o b o u partnerů

Potkají se dva, přeskočí mezi nimi jiskra, něco „cinkne“ a nový vztah je na světě.

Máte se k sobě jako dvě holubičky a společný život vám leží u nohou. Budoucnost si malujete na růžovo, protože jste zamilovaní a to dokáže právě láska. Láska nám umožní před lecčíms zavřít či přimhouřit oči, protože nám za to hádka nestojí. Jenže jak letí čas, zjišťujeme, že oči už více zavírat a mhouřit nemůžeme, jinak bychom je museli mít zavřené stále a nejlépe ještě přiklopené poklopem … A drobná nedorozumění jsou na cestě. Jenže z těchto drobností se začíná skládat celý náš denní program a ke konci dne už na sebe ani nemůžeme pohledět, jak jsme naštvaní, protože TEN DRUHÝ NÁS NEPOSLOUCHÁ, CO MU ŘÍKÁME!! Ale druhá strana nám občas vmete tu samou výčitku.

dvě holubičky

Je nasnadě, že takto se spolu nedomluvíme. A pokud mezi námi je stále pouto, které nás k sobě přibližuje a láska ještě zcela nevyhasla, pokusme se partnerský vztah zachránit.

Pokud vám to stojí za to, udělejte třeba zrovna vy ten první krok a navštivte partnerskou poradnu Praha, kde se vás ujme citlivá a empatická profesionálka na mezilidské vztahy. Respektuje vaše názory a váš přístup k životu, velmi pozorně vás vyslechne a všímá si i drobných detailů ve vašem chování, které vy už ani nevnímáte. Pracuje s vámi zcela anonymně a diskrétně, takže se jí můžete svěřit i s velmi citlivými problémy, které byste nikomu na světě neřekli. Pochopte, že jen tak vám bude moci nastínit řešení vaší – zdá se – partnerské krize.

K tomu, aby se začal rozvíjet vztah, je zapotřebí dvou lidí.

K tomu, aby vztah pokračoval, je stále zapotřebí dvou lidí.

srdíčka láska

To znamená, že vztah nemůže „táhnout“ jen jeden z partnerů, protože se zákonitě unaví a posléze naštve, když vidí, že jeho druhá polovička nevynakládá žádné úsilí, aby si vzájemně vyhověli.

A to je ten správný čas navštívit partnerskou poradnu a zjistit, jak ozdravit partnerský vztah.