Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Pohodlné jednolůžko

Bez postele, která vám poslouží k pohodlnému a plnohodnotnému spánku se váš domov neobejde. A pokud máte rodinu, tak vám rozhodně jedna stačit nebude. Pohodlné jednolůžko oceníte třeba v dětském pokoji pro jedináčka nebo také v pokoji pro hosty, které tak může sloužit jako možnost k příležitostnému přespání pro vaše návštěvy.
dřevěná postel
Pohodlná dřevěná postel 90×200poskytne dostatek prostoru a pohodlí pro kvalitní spánek vašeho dítěte nebo přespávající návštěvy. Zvolit si můžete hned z několika provedeních v různých dřevěných odstínem a výběrem tak můžete sladit jednolůžko s ostatním nábytkem v místnosti, ve které bude umístěno.
Různá provedení a dřevěné dekory u jednolůžka:
· Přírodní lakované provedení
· Bílé lakované provedení
· Buk
· Dub
· Olše
· Šedý odstín
· Modrý odstín
· Tmavě hnědý odstín
pohodlná postel

DALŠÍ VYCHYTÁVKY U JEDNOLŮŽKA, které vám přijdou vhod:
Oceňte nejen kvalitu provedení, ale také další přídavné vlastnosti u jednolůžka. Kromě přírodního vzhledu, moderního designu a kvality zpracování oceníte u takovéhoto jednolůžka také další vychytávky. Jednou z vychytávek může být například úložný prostor v podobě šuplíků ve spodní části lůžka. To oceníte nejen v dětském pokoji na různé hračky a další věci, ale také právě třeba v pokoji pro hosty, kdy tak do šuplíků můžete jednoduše uložit ložní prádlo, které se jinak nevyužívá a je v případě potřeby připraveno právě pro přespávající návštěvy. Taková úspora místa vám určitě přijde vhod. Vybrat si také můžete z různých typů roštů pro váš pohodlný spánek a komfort.
Vyberte si novou a kvalitní dřevěnou postel ve vámi zvoleném vzhledu, která vám poskytne dostatečný komfort a prostor k pohodlnému a kvalitnímu spánku ať už vašemu, vašich dětí nebo přespávajících návštěv. Vsaďte na kvalitní provedení a přírodní design s vůní dřeva, který se hodí do každého interiéru.