Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Reklama rozhoduje o úspěchu.

Rádi bychom prezentovali naši firmu ImperialMedia s.r.o., jako firmu s celorepublikovou působností v oboru reklamním a digitalizačním. Našimi zákazníky jsou jak jednotlivci, tak regionální, národní i nadnárodní společnosti. Snažíme se poskytovat komplexní služby v oblasti realizace reklamy, marketingové komunikace a podpory prodeje v oblasti grafického designu, webových služeb produkce a marketingové komunikace. Naši nespornou výhodou, která nás řadí na vyšší level oproti konkurencím je vlastní fotoateliér, pro reklamní a produktové fotografie.

logo

Filozofií naší společnosti je pomoc klientům s propagací jejich služeb a výrobků, pomoci s růstem jejich obratu a tím zvýšení zisků, který mohou nadále přetavovat v investice a co je hlavní, průnik názvu společnosti do obecného podvědomí a vybudování solidního jména se stálým místem na trhu a dle reakcí našich zákazníků a jejich marketingových výsledků, po nastartování spolupráce s námi, můžeme neskromně říci, že se nám to daří. Nezbytnou součástí marketingového vývoje je tvorba loga. Je to vlastně něco, co by mělo provázet zrod společnosti, pro její úspěšný obchodní život. Logo je vskutku významný marketingový nástroj a je to vlastně první seznámení možného zákazníka s firmou, či společností a jejími produkty, či službami. Je známo, nejen v marketingové branži, že první dojem je významným prvkem, ovlivňujícím rozhodování zákazníka a činní produkt, či jejího nositele nezaměnitelným a originálním.

loga

Skutečné kvalitní logo zvyšuje atraktivitu a image značky a pro zákazníka je to, jak jsme se již zmínili v oblasti vizualizace první vjem identity. Naše společnost je členem Unie grafického designu a i toto je společně s recenzemi našich spokojených zákazníků důvod, proč by bylo pro vás výhodné, obrátit se na nás s vašimi požadavky. Nejen naše odborná způsobilost, ale hlavně dlouholeté zkušenosti s realizacemi, jsou dalším vodítkem k tomu, abyste se na nás obrátili. Samozřejmostí je i pomoc při návazné tvorbě grafického manuálu a celková pomoc s grafickým designem, který by i nadále měl vyjadřovat tradice, směr i obchodní politiku a směřování vaší společnosti, či firmy. Veškeré dotazy zodpovíme na našich kontaktních formulářích na našem webu. Podrobnosti o tvorbě log Imperialmedia a další naleznete na našem webu.

Budeme se těšit na spolupráci a pomoc ve vašem rozvoji po stránce grafické a reklamní.