Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Kola osobního automobilu

Vzhled

Spousta lidí vlastní osobní automobil, s kterým jsou spokojení, a proto mu dávají patřičnou péči, aby mu nic nechybělo. Značnou roli hraje vzhled, protože těžko bychom si koupí auto, které se nám nelíbí. Důležitá je péče o lak, aby byl stále hezky lesklý a bez vad. Důležité je jeho správné umytí a následné naleštění, protože to poskytne dostatečnou ochrannou vrstvu. Takový tuhý vosk vydrží několik měsíců, což je slušná doba. Kromě laku je potřeba hledět i na jiné věci.

hliníková kola

Dost se dá náš vůz vylepšit nákupem hezkých kol, přičemž ty i když se to nezdá můžou udělat velkou parádu. Samozřejmě je potřeba hledět na legálnost. Rozměry kol se dají zapsat i dostatečně do technického průkazu, čímž se vyhneme potížím s policií a na STK. Když vyměníme staré plechové disky za nová hliníková kola, tak je to opravdu velký rozdíl. Sice je to investice, ale když se o ně budeme starat, tak opravdu vydrží.

Oprava kol

Je výhodné věnovat se jejich čištění, čímž prodloužíme jejich životnost. Vyhněte se různým agresivním příspěvkům a raději použijte ty speciálně určené k tomu použití, abyste je zbytečné nepoškodili. Důležité je dávat pozor v zimě, protože sůl obecně kovu míč neprospívá, takže řádné očištění je ještě potřebnější. Do tohoto období je lepší produkt, který má na sobě vrstvu laku.

černé kolo

Bohužel třeba při parkování může dojít k poškození disku odřením disku o obrubník. Nemusíte být naštvaní, protože profesionální firma se postará o renovaci. Starý lak odstraní chemicky či tryskáním, povrch očistí a nanesou nový lak, takže kolo bude zase jako nové. Jestliže jde o výraznější poškození, tak zde se uplatňuje rovnání Alu kol. Přeci jen kolo musí být vyvážené, jinak by se za jízdy mohli projevovat vibrace. Profesionálové jej tedy dají kompletně dohromady a Vy si budete moci užívat jízdní i vzhled.