Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Uspořádejte si tematickou party

V Americe jsou tematické party velmi populární, zatímco k nám pronikají pouze pomalu. A to je škoda, protože tematické party jsou obvykle velká zábava pro všechny zúčastněné a přitom nemusejí stát více než běžný večírek. Pokud se rozhodnete tematickou party uspořádat, prvním krokem bude volba tématu. Téma nemusí být nijak komplikované, spoustu legrace si užijete například i s „black-and-white party“ nebo naopak s party sladěnou do určité barvy. Pokud ale chcete pozvednout celou akci na novou úroveň, zvolte si například téma oblíbeného filmu, knihy či historické éry. Zkuste například tematickou party u příležitosti premiéry nové řady oblíbeného seriálu nebo nového filmu.                    
sladkosti na párty
Jakmile máte téma vybrané, je načase sehnat dekorace a rekvizity. Na internetu se dá dnes koupit prakticky cokoli, ale spoustu věcí si můžete vyrobit i doma. Skvěle vypadají například girlandy vlaječek v barvách vaší party nebo barevné papírové ubrusy. Nebojte se popustit uzdu svojí fantazii, a vyzkoušet všechno, co jste si kdy přáli. Pořádáte party ve stylu Hry o Trůny? Zkuste například koberečky místo kožešin a pití z pohárů. Nebo je vám bližší Superdrbna? Pak nesmí chybět „zlaté“ doplňky a třpytky. Skvělým nápadem je také fotokoutek s pár rekvizitami, ze kterého si vaši hosté
v barokních kostýmech
Fantazii se opravdu meze nekladou, myslete jen na to, že výzdoba by neměla hostům překážet. Jakmile máte připravené místo, můžete se pustit do pohoštění. Skvělý nápad je podělit se o přípravu občerstvení mezi sebou. Většina vašich přátel vám s přípravou tematického jídla ráda pomůže. Kdo někdy nechtěl vyrábět vílí koláčky, máslový ležák nebo třeba pravý new-yorský cheesecake? A ti, kdo nevaří, se mohou postarat například o drinky. James Bond? Vodka Martini, protřepat, nemíchat. Sex ve městě? Rozhodně Cosmopolitan. Každý si najde to svoje. Nezapomínejte samozřejmě na nealkoholické pití, ideálně ve větším rozsahu než voda a džus. Ocení to nejen abstinující, ale v pozdější fázi večera i vaši alkoholu holdující hosté. 
kostými hippies
Jídlo máme, pití máme, místo nachystáno je, jediné co chybí, jsou hosté. Jelikož u nás tematické party stále mají punc něčeho, co je dobré tak možná pro děti, je dobré do pozvánky připsat pár návrhů na vhodný kostým. Pokud je tématem vaší party například „tropický ostrov“, nemusí to nutně znamenat jen trávové sukénky. Skvěle budou vypadat i barevné šaty a květinové věnce. Alenka v říši divů? Službu vám udělají i malé retro detaily, jako hodinky nebo mašle ve vlasech. A pokud máte pocit, že by kostýmy byly na vaše hosty příliš, obejdete se jistě i bez nich.

Na party hrajte tematickou hudbu, a můžete se zabavit i aktivitami, které s tématem souvisí. Pořádáte party ve stylu americké střední? Zkuste třeba beer-pong. Party ve stylu padesátých let? Naučte se pár swingových kroků. Zkusit můžete také party, kde si společně vyzkoušíte něco nového. Zkuste si společně se svými přáteli například uvařit to nejlepší z asijské kuchyně, nazdobit dort či se naučte hrát poker. Buďte kreativní, a nebojte se experimentovat. Uvidíte, že na takovouto party se bude ještě dlouho vzpomínat.

Category Nezařazené