Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Kšiltovka – skvělé místo pro vaši reklamu

Potřebují vaši zaměstnanci reklamní kšiltovky? Samozřejmě že ano! Každý ocení kšiltovku a není jich nikdy dost.

Ať už se hodí v práci na běžné nošení v terénu, kdy poskytuje příjemnou ochranu před sluncem nebo třeba na teambuildingovou akci v létě – představte si jednoduché rozlišení týmů podle barev pokrývek hlavy – nebo jako pozornost a milý dárek pro nošení na výletech či při sportovních aktivitách.

ksiltovky v lese

Nenechte si tedy ujít příležitost opatřit je firemním logem, názvem, jmény či jednoduchou grafikou podle vlastních představ. Z mnoha druhů kšiltovek s potiskem si vybere ten pro vás nejvhodnější, zakliknete barvu a počet kusů a po výběru tlačítka “vlastní popis” se dostanete na detaily potisku. Vyberete umístění, kde má vaše logo být. Může to být vepředu, vzadu nebo třeba na zadním pásku a určíte si, zda to bude tisk nebo výšivka a v jakých barvách to bude vyvedeno. A pak už se můžete těšit na originální kšiltovky, jaké se jen tak nevidí.

ksilt a slunce

Umístění loga na kšiltovkách vepředu je velmi vhodné, protože si ho všimne mnoho lidí díky tomu, že je blízko vzdálenosti očí, takže jej vnímáme například když s danou osobou s kšiltovkou hovoříme. Můžete si ale vybrat i decentnější umístění, které mnohdy nositelé ocení více a budu si moci kšiltovku nasadit při více příležitostech, kde by velké přední logo naopak příliš rušilo.

Kšiltovky s potiskem mohou být různých tvarů, z různých materiálů a vybírat můžete i z několika střihů, to vše samozřejmě v barvách podle vašich preferencí. Některé mohou být opatřeny reflexními prvky, které jsou nezbytné nejen při snížené viditelnosti, ale hodí se jako prevence za každých podmínek. Pro horké dny je možné vybrat kšiltovku se vzdušnou síťkou. Z ceny budete možná příjemně překvapeni, protože stojí méně než by člověk čekal a udělají velkou službu a budou vás propagovat roky.