Interkit

Všechno na světě má svoji určitou cenu. A tato se ve většině případů vyjadřuje penězi. A proto je záhodno mít peníze, aby měl člověk své jisté.

Vyřešte problém s místem v domácnosti chytře – Jak vybavit interiér vzdušně a efektivně?

Chtěli byste si vybavit domácnost nově a úplně jinak, než ji máte doposud? Hledáte ideální řešení, jak mít doma více místa i dostatek úložného prostoru?

Vyřešte problém s místem v domácnosti chytře – Jak vybavit interiér vzdušně a efektivně?

Problém s místem v domácnosti je velmi častým jevem, v malých bytech, kde žije více členů domácnosti a to včetně malých dětí, je někdy doslova nemožné všechno sladit a vybavit tak, aby nábytek nezavazel a přitom měla rodina dostatek úložných prostorů. Menší byty jsou ale dnes populární a to zejména proto, že cena bytů a domů jde raketovým tempem nahoru. I v malém bytě se dá ale skvěle fungovat, jen musíte vědět, jak jej vybavit.

pexels-photo-6487966

Kdo šetří, má za tři!

V malém prostoru se šetřit místem prostě musí a jinak to nejde. To ale nutně neznamená, že se musíte většiny svých věcí zbavovat a nechávat si jen něco. Vyřešit se problém s místem dá a to hned několika způsoby. Začněme ale tím, jak bude celkově působit interiér. V malém bytě by se nám mělo dobře dýchat a prostor by měl působit vzdušně a hlavně nepřeplácaně. Je tedy dobré šetřit s výraznými barvami a stěny vždy nechat vymalovat v přírodních a neutrálních odstínech. Bílá nebo světle béžová barva to je sázka na jistotu, zbytek totiž můžete jednoduše dotvořit výběrem vhodných doplňků a dekorací. Čisté linie ale zachovejte a ani v případě dekorací to nepřehánějte. Opticky svůj byt zvětšíte a to je krok číslo jedna.

Podobně jako u stěn, postupujte i s podlahou, volte také jednotné odstíny, ať zvolíte jakoukoliv podlahovou krytinu. Hodně velkou službu udělá také kvalitní osvětlení nebo pořízení zrcadel, nemělo by jich ale být moc ani málo. Pak už zbývá zaměřit se na to nejdůležitější, co nám zaplňuje prostor a tím je nábytek.

pexels-photo-6444250

Jaký volit nábytek?

Nábytek by měl dokonale ladit se zbytkem interiéru, pokud ale nakupujete v běžných obchodech, může to být docela problém. Stejně tak může být problém s výběrem vhodné velikosti nábytku, pamatujte na to, že nábytek by nikdy neměl překážet. Řešením je určitě nábytek na míru, který vám pomůže ušetřit velkou spoustu místa. Skříně na míru https://www.sten-skrine.cz/ se vám vejdou všude a rozhodně vám ušetří nemálo místa v domácnosti. Nebude to ale na úkor místa v samotné skříni, toho totiž získáte tak akorát. Skříně na míru si navíc můžete i navrhnout podle svých představ.

I v malém bytě se vám může krásně žít a nemusíte se příliš uskromňovat.